מאמרים

עבודות מזדמנות לצעירים חרוצים - המשך למאמר

על ידי עבודה בשיפוצים ניתן להרוויח משכורת לא רעה בכלל, במיוחד אם אתם מחזיקים בכישורים כאלו ואחרים אשר יהפכו אתכם לאטרקטיביים בעולם השיפוצים (למשל – אם אתם יודעים לרצף, לעבוד עם עץ, לצבוע וכד'...).

עבודה נוספת אשר הפכה בשנים האחרונות לפופולארית ביותר בקרב צעירים ישראליים היא דווקא בחו"ל, בכל הקשור למכירות. מדי שנה יוצאים אלפי צעירים ישראלים לארצות הברית, מדינות מערב אירופה, יפן ואוסטרליה, ועובדים במכירות שונות. האלטרנטיבות העיקריות הן דוכני מכירות במרכזי קניות ומכירות מדלת לדלת (בעיקר של ציורי שמן). עבודות אלו הן תובעניות ביותר, והעבודה בהן נמשכת בממוצע עשר שעות ומעלה מדי יום, אך הן גם אחת ההזדמנויות הטובות ביותר לחסוך כסף בזמן קצר. כך, צעירים ישראלים אשר יוצאים לעבוד במכירות בחו"ל מבלים תקופה בה הם בעיקר עובדים מהבוקר ועד הלילה, ומרוויחים את משכורתם במטבע זר חזק (דולר, יורו, פאונד וכד'). לאחר כמה חודשים כאלו הם מצליחים לחסוך סכומים יפים מאוד, בעיקר כאשר מתרגמים אותם לשקלים..

בקיצור – אם ממש תרצו, אין זו אגדה. גם חלום שעולה עשרים אלף שקלים, אפשרי בהחלט להגשים. השאלה היא – עד כמה מוטיבציה יש לכם?...

חזרה לחלק ראשון